מה חדש

האירועים האחרונים בעמותה

ערב הוקרה למתנדבים

אור כוכבים

התכנסנו יחד בהתאם להנחיות, להוקיר תודה למתנדבים שלנו. אנשים עם לב זהב, שכל השנה מגיעים שוב ושוב לשמח, להכיר ולהעצים את החניכים המדהימים שלנו. כל זה תוך אהבה ונתינה אין סופית.

אין עלייכם!! בלעדיכם כל הטוב הזה לא היה קורה

מאירים במבצע שומר החומות

נקודת אור

במהלך מבצע שומר החומות, בזמן שחיילי צה"ל בגבול עזה מגינים על המדינה, ואלפי טילים נורים לעבר מדינת ישראל, יצאנו אנשי עמותת מאירים, עם משאית מלאה הפתעות לחלק לחיילים. 

כשהגיע צוות המתנדבים שלנו קרוב לגבול, החל מטח רקטות מאסיבי שהפך את חלוקת התרומה למבצע מורכב ביותר.  כך בין אזעקות ורקטות עברו המוצרים מהמשאית אל החיילים. 
"זו זכות גדולה לעזור במה שאפשר לחיילים שהשקיעו ימים ולילות בשמירה על בטחונה של מדינת ישראל, זה המעט שאנחנו יכולים לתת", אומר יזהר נבון, מנכ"ל קרן מאירים "בשגרה אנו פועלים למען אוכלוסיות מיוחדות בנגב ובדרום ולא יכולנו להישאר אדישים למאמצי צה"ל להביא שקט אל האזור והחלטנו לתרום את חלקנו למאמץ המלחמתי. פגשנו חיילים במורל גבוה, מוכנים לכל פקודה שתגיע, מלח הארץ פשוטו כמשמעו". 

 זה המקום להגיד תודה רבה לכל המתנדבים שבמסירות תוך סיכון אישי באו ונתנו כתף.
ותודה רבה לכל מי שעזר למלא את המשאית ביניהם עסקים רבים מהדרום: רשת מחסני השוק, ארגון עובדי בנק לאומי, sea of spa, שרונה טקסטיל, קריסליין ועוד. 

 שנמשיך לעשות בימים שקטים בריאים ובטוחים 

רצים עם כוכבים

אור כוכבים

במסגרת פרוייקט אור כוכבים המסייע לילדים עם מוגבלויות, יצאנו להשתתף במירוץ LIGHT RUN שנערך בעיר שדרות. 

פעם ראשונה שזכינו להשתתף, קבוצה מדהימה של 25 חניכים, שהוכיחה שהכול אפשרי, עם כוח רצון והרבה אהבה החניכים יצאו והשתתפו במירוץ. 

בסוף האירוע המרגש חילקנו מדליות למשתתפים, ההתרגשות הייתה עצומה, אנחנו בטוחים שזה ייתן לכל חניך וחניך המון כוח להמשיך ולגדול מתוך שמחה 

פעילויות שיא הקיץ

אור כוכבים

מסכמים את טיולי הקיץ לחניכים האהובים שלנו. 
בעקבות הקורונה, לא יכולנו לעשות כמו בכל שנה מחנה קיץ כולל לינה, אך עדיין חשבנו על דרך לגרום לחניכים כיף ומעט נחת להורים שלהם!
לאחר הרבה מאמץ ותיאום ארגנו שלושה ימי מחנה מפורק לקפסולות בשל מגבלות הקורונה.
הפלגה מטורפת ללב ים, שירים, כיף, ומלא חוויות, רכיבה על סוסים, נסיעה בכרכרה והכנת פיתות בטאבון!!! סדנת כלבים ועוד הרבה הרבה צ'ופרים והפתעות.

זה היה השיא של חודש מלא בעשיה ופעילויות עם החניכים המדהימים

נותר לנו לומר תודה ענקית לכל השותפים והפועלים כדי שהכול ייצא לפועל על הצד הטוב ביותר!

אירוע הקיץ בסורוקה

אור השחר

אירוע קיץ בכניסה למחלקות אונקולוגית-המטולוגית, חלוקת ארטיקים, מוזיקה מסכות ומגנטים ומסך ירוק שעושה רקע של חוף הים.

כל המי ומי פה

פעילות בועות לחניכי שדרות ונתיבות

אור כוכבים

הגענו יחד עם המתנדבים היקרים, לשדרות ונתיבות לשמח את החניכים בפעילות בועות מהנה במיוחד ופעילות יצירה מאלפת, הכל בהתאם להנחיות כמובן.

הרבה בועות, צבע, חום, כיף ואהבה

טיול סיכום שנה

יוצאות לאור

שבוע ציינו את סיום השנה בטיול קיץ מהנה במיוחד!
בהתאם להנחיות משרד הבריאות, באוטובוסים מפוצלים לקפסולות, יצאנו לימים מלאים בכיף ובחוויות, טיול בנחל אלכסנדר וצפייה בצבים הרכים המיוחדים החיים שם, ביקור בפארק אוטופיה המלא בחיות צמחים, מפלים ושלל מראות צבעונים עם פינות שוות לילדים, וביקור חינוכי ומהנה בפארק חירייה בו למדנו ממקור ראשון על חשיבות השמירה על הסביבה, ושבדרך לעשות כן אפשר גם להנות.
בין לבין, ישנו במלון מפנק ונהנו מרחצה בים.
לבסוף, חזרנו יחד עם הנשים והילדים, עייפים, מרוצים ומלאי חוויות.

תודה לכל מי שתרם וסייע בכל דרך להוצאת הטיול
בלעדיכם זה לא היה אפשרי

פעילות הקיץ

אור השחר

אחרי תקופה ארוכה של פעילות בזום, סוף סוף נפגשו שוב פנים אל פנים לפעילות מטריפה: מעגל מתופפים, פעילויות יצירה ועוד הרבה הרבה כיף.   
בהמשך החודש אנחנו עושים קייטנה מגוונת לילדי המטופלים והמחלימים. מה בתכנון?
הנה טעימה: מתנפחי מים, מאסטר שף, חיות, שיט ועוד מגוון אטרקציות מדהימות.

מחלקים תיקים באהבה

נקודת אור

כבכל שנה יבאנו כ-1500 ילקוטים מאובזרים בשלל ציוד למידה חדש. בשיתוף עיריית טבריה והמרכז לפיתוח הנגב והגליל, תוך ליווי צמוד של ראשי הרשויות והעיריות, התיקים נארזו וחולקו למאות ילדים לקראת השנה החדשה.

לשמחתנו השנה כיבדו אותנו בנוכחותם אישי ציבור רבים, ובניהם השר מיכאל ביטון וח"כ אופיר סופר.

תודה לכל השותפים לעשייה הברוכה