• חזון העמותה

להוות ארגון מוביל בהענקת סיוע לנזקקים דרך ליווי יצירת שינוי מהלך חייהם ובתמיכה בעת משבר אליו נקלעו.
העמותה תגייס משאבים לטובת מיזמים ייחודיים הפועלים למען קבוצות ומיקרים פרטניים, ותפעל על בסיס ערכי השקיפות והעזרה ההדדית.

קרן החסד מאירים מיסודה של עמותת שוועת עניים הפועלת  משנת –תשס"ו 2006 במטרה להילחם במעגל העוני והסבל שהולך עם השנים וסוחף לתוכו אחוזים נרחבים מהאוכלוסיה .
הארגון מסייע מידי שנה בעשרות מקרים של הצלות חיים, במימון טיפולים שאינם כלולים בסל הבריאות, בהטסת חולים לניתוחים והשתלות בחו"ל, תוך כדי תמיכה כלכלית ורגשית במשפחתו של החולה.
קרן החסד מאירים תומכת באלפי משפחות נזקקות, אלמנות וחד הוריות בסיוע כלכלי המשולב בליווי מקצועי במטרה לשלבם במעגל העבודה, ולתת להם כלים מעשים ורגשיים לצאת ממעגל העוני.
לאורך השנה מסיעת העמותה למשפחות בתמיכה כספית חודשית, בשליחת מוצרי יסוד וסלי מזון לחגים, ילקוטים ומוצרי חימום לילדים הנזקקים,
מתוך חזון ואמונה בכוח הבלתי מוגבל של נתינה ואהבת ישראל.

לעמותת שוועת עניים המחזיקה ומתפעלת את קרן מאירים קיים אישור ניהול תקין לשנת 2020 ומתנהלת בשקיפות ותקינות מלאה.
למעבר למסמך אישור ניהול תקין לחץ כאן

להגשת בקשה לתמיכה רפואית על ידי הקרן יש למלא את המסמך המצורף ולשלוח לפקס 073-2460556
להורדת טופס בקשת תמיכה רפואית לחץ כאן

אודותינו – צוות מאירים

אנחנו מאמינים בתקווה. אם באמת רוצים, תמיד אפשר לשנות. כל נפש ראויה לחוות חיים טובים. אצל כל אחד מאיתנו קיימת הבנה עמוקה שיש מסביבנו אנשים ומשפחות ששום מוצר צריכה בסיסי אצלהם אינו מובן מאליו. נוצר אצל כולנו מאין כוח סוחף לעשות הכל לשנות את המצב. לעבוד סביב השעון, לחשוב על הפרטים הכי קטנים ולהעניק מכל הלב בהמון רגשות של הערכה, אהבה וכבוד.

בואו להיות שותפים, הצטרפו אלינו ונדאג ביחד לבני עם ישראל. נשנה את חייהם, לעתים נציל את חייהם, נעלה חיוכים על שפתי יתומים ואלמנות וניצור שינוי אמייתי ועמוק באלפי בתים בישראל. נוביל ביחד לעתיד טוב יותר, הרבה יותר טוב.

 

shutterstock_93544030